FURNITURE / Tables / Coffee table 16353058

nr 1635 3058

COFFEE TABLE

oak, 1910-20-tal. Diameter: 78 cm, height: 70 cm, wear.

Ek, 1910-20-tal. Diameter: 78 cm, höjd: 70 cm

Condition: slitage

SEK 900

Monday August 12 2024
at 20:21:33